Virtualni sajam vježbeničkih tvrtki

Sudjelovanje naših učenika u projektu Virtualni sajam vježbeničkih tvrtki na eTwinning portalu

Autor: Antonija Stvorić, 24. 3. 2021. 19:32

Budući da zbog pandemije prošle školske godine nije održana Smotra vježbeničkih tvrtki, Prva ekonomska škola iz Zagreba i Ekonomska i birotehnička škola iz Bjelovara pokrenule su na eTwinning portalu projekt Virtualni sajam vježbeničkih tvrtki. Riječ je o projektu kojemu je cilj da učenici praktičnim radom svladaju proces otvaranja tvrtke, poslovanja, promidžbe i prodaje proizvoda. Naša Ekonomsko-birotehnička škola sudjeluje kao škola partner.

Virtualna šetnja školom

Šk. god. 2021./22.