Ključna aktivnost 1 u području općeg obrazovanja

Fin(sk)a kroativna škola
2019-1-HR01-KA101-060283

Fin(sk)a kroativna škola

Održan prvi dio pedagoških priprema za sudionike mobilnosti

Autor: Marija Deanković, 21. 10. 2019. 09:17

18. listopada 2019. godine održali smo prvu pripremnu radionicu za sudionike mobilnosti.Glavna je tema bila registracija na eTwinning, postupak pokretanja projekata i njihova primjena u nastavi i EU projektima. Sudionici mobilnosti također su se upoznali s portalom School Education Gateway i mogućnostima online edukacija u različitim područjima.

[više]

Natječaj za odabir sudionika mobilnosti u sklopu Erasmus+ projekta Fin(sk)a kroativna škola Vijest ima dokument u privitku

Autor: Marija Deanković, 30. 8. 2019. 10:20

Ekonomsko-birotehnička škola provodi projekt Fin(sk)a kroativna škola. Projekt je odobren i financiran od Agencije za mobilnost i programe EU u sklopu programa Erasmus+, Ključna aktivnost 1 za područje općeg obrazovanja – Mobilnost u svrhu učenja za pojedince - Fin(sk)a kroativna škola, projekt br. 2019-1-HR01-KA101-060283.

[više]

Novi Erasmus+ KA1 projekt Ekonomsko-birotehničke škole – Fin(sk)a kroativna škola

Autor: Marija Deanković, 14. 6. 2019. 09:01

Ekonomsko-birotehnička škola počet će s provedbom još jednoga Erasmus+ projekta -  Fin(sk)a kroativna škola. Projekt je odobren i financiran od strane Agencije za mobilnost i programe EU, u sklopu Erasmus+ programa, Ključna aktivnost 1 u području općeg obrazovanja - broj projekta: 2019-1-HR01-KA101-060283.