ERASMUS+ PROGRAM

2017-1-HR01-KA101-034960

Sat kreativnog pisanja u 3. D razredu

Autor: Marija Deanković, 15. 11. 2018. 19:19

Učenici 3. D razreda okušali su se ove školske godine u kreativnom pisanju. Tijekom listopada, na satu engleskog jezika kod nastavnice Ane Radočaj sudjelovali su u aktivnostima koje su ih potaknule na vlastito kreativno stvaralaštvo.

[više]

Radionice za nastavnike Vijest ima dokument u privitku

Autor: Marija Deanković, 5. 11. 2018. 08:18

U sklopu Erasmus+ projekta Uči(ti) za budućnost, pripremili smo radionice za razrednike i nastavnike te pozivamo sve kolege u našoj i drugim školama da ih slobodno preuzmu i koriste.

[više]

Vodič za nastavnike pripravnike i njihove mentore

Autor: Marija Deanković, 11. 10. 2018. 14:22

Nastavnici koji su pohađali tečaj Edukacija mentora i savjetnika u sklopu Erasmus+ Programa Uči(ti) za budućnost izradili su Vodič za nastavnike pripravnike i njihove mentore.
U Vodiču se nalaze praktični savjeti koji mogu biti od velike pomoći pripravnicima u planiranju, organizaciji i provedbi nastavnog procesa.

[više]

Razvijanje poduzetničkog načina razmišljanja u obrazovanju

Autor: Marija Deanković, 20. 9. 2018. 17:02

U sklopu diseminacijskih aktivnosti u sklopu Erasmus+ projekta Uči(ti) za budućnost, objavljujemo brošure na hrvatskom, engleskom i njemačkom jeziku sa strukturiranog tečaja Razvijanje poduzetničkog načina razmišljanja u obrazovanju.

[više]

Brošure za mentore i pripravnike

Autor: Marija Deanković, 11. 9. 2018. 11:24

Kao jednu od diseminacijskih aktivnosti u sklopu Erasmus+ projekta Uči(ti) za budućnost, objavljujemo brošure na hrvatskom, engleskom i njemačkom jeziku s uputama i savjetima za mentore i pripravnike u školama.

Stručno usavršavanje u Londonu

Autor: Marija Deanković, 11. 7. 2018. 10:45

Mobilnost nastavnika u Londonu u sklopu projekta Uči(ti) za budućnost odvijala se u razdoblju od 2.7. do 6.7.2018. godine. U mobilnosti je sudjelovalo 10 djelatnika Ekonomsko-birotehničke škole podijeljenih u dvije skupine. Prva je skupina pohađala strukturirani tečaj Train the Trainer (Edukacija mentora i savjetnika), a druga skupina strukturirani tečaj Cultivating Entrepreneurial Mindset in Education (Razvijanje poduzetničkog načina razmišljanja u obrazovanju).

[više]

Konačan odabir sudionika za mobilnost u sklopu projekta Uči(ti) za budućnost

Autor: Marija Deanković, 26. 1. 2018. 13:27

Svi kandidati imaju pravo uvida u natječajnu dokumentaciju po dogovoru s koordinatoricom projekta, koju možete kontaktirati na e-mail: mirtakk@gmail.com

[više]

Natječaj za odabir sudionika mobilnosti u sklopu Erasmus+ projekta Uči(ti) za budućnost Vijest ima dokument u privitku

Autor: Marija Deanković, 14. 12. 2017. 08:20

Ekonomsko-birotehnička škola provodi projekt Uči(ti) za budućnost. Projekt je odobren i financiran od Agencije za mobilnost i programe EU u sklopu programa Erasmus+, Ključna aktivnost 1 za područje općeg obrazovanja – Mobilnost u svrhu učenja za pojedince - Uči(ti) za budućnost, projekt br. 2017-1-HR01-KA101-034960.

Novi Erasmus+ projekt

Autor: Marija Deanković, 3. 7. 2017. 08:42

Ekonomsko-birotehnička škola provodi projekt Uči(ti) za budućnost. Projekt je odobren i financiran od Agencije za mobilnost i programe EU u sklopu programa Erasmus+, Ključna aktivnost 1 za područje općeg obrazovanja – Mobilnost u svrhu učenja za pojedince - Uči(ti) za budućnost, a vodi se pod brojem 2017-1-HR01-KA101-034960.

[više]

Ispis statistike od 7. 9. 2020.

> Projekti  > Uči(ti) za budućnost