Vremenik informacija

Ovaj tjedan: 2069
Dan otvorenih vrata
Autor: Marija Deanković, 12. 4. 2019.

U petak, 12. travnja, održan je Dan otvorenih vrata Ekonomsko-birotehničke škole. Školu je posjetilo više od stotinu učenika osmih razreda osnovnih škola i njihovih učitelja, pedagoga i roditelja. Učenici škole predstavili su osmašima sva zanimanja koja Ekonomsko-birotehnička škola nudi, predstavili su video uradak o aktivnostima škole, a sve goste su pozdravili i pjesmom.

Nastavnici su pripremili panoe i izložbene štandove na kojima su predstavili sve aktivnosti koje se odvijaju u školi, za vrijeme nastave, ali i u sklopu izvannastavnih aktivnosti, projekata, terenske nastave… Osmaši su mogli sudjelovati i u raznim igrama pripremljenima kako bi ih se zainteresiralo za određene predmete i zanimanja.

Nadamo se da se vidimo dogodine u 1. razredu srednje škole!